Konkordato Bağımsız Denetim

Konkordato ön projesinde yer alan teklifin gerçekleşmesinin kuvvetle muhtemele olduğunu gösteren Bağımsız Deneti Raporu  

 

2004 sayılı İcra ve İflas Kanunu’nun 7155 sayılı Kanun’un 13. Maddesiyle yapılan değişiklik düzenlemesi ile Türkiye Denetim Standartları’na göre yapılacak denetim kapsamında hazırlanan ve konkordato ön projesinde yer alan teklifin yapılacağı hususunda makul güvence veren denetim raporu

Türkiye’de sunduğumuz Kurumsal Finansman Danışmanlık Hizmetlerimiz:

Şirket Satın Alma ve Birleşmeleri

Hector Kurumsal, şirket satın alma ve birleşmelerine danışmanlık yapan Türkiye odaklı bir şirkettir. Uluslararası şirketlerin Türkiye’de şirket satın almalarına, Türk şirketlerinin yurt dışı yatırımlarına ve iç pazar şirket birleşmelerine aracılık yapıyoruz. Hedefimiz sizler için doğru partnerleri bulmak ve Türkiye’deki uluslararası şirket birleşmelerine profesyonel düzeyde aracılık ve danışmanlık yapmaktır. Sirket satın alma ve birleşmelere danışmanlık yapan ekibimiz strateji, kurumsal gelişim, finans ve muhasebe konularında tecrübeli profesyonel uzmanlardan oluşmaktadır.

Uzmanlık alanımız:

Türkiye’de Şirket Satın Alma ve Birleşmeleri

Türkiye’de şirket satın alma ya da ortaklık yapmayı hedefleyen yabancı şirketlere kapsamlı danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile yabancı şirketlerin Türkiye pazarını, rakiplerini ve müşterilerini tanımalarını sağlıyoruz. Pazardaki fırsatları sizinle birlikte değerlendiriyor ve size stratejik olarak en uygun çözümleri sunuyoruz.

Türkiye’de şirket satın alma hizmetlerimiz:

Yöntemimiz:

Türkiye’de iş yapmanın en iyi yöntemi sektörünüzdeki oyuncularla bir araya gelmektir. Bu sebepten ötürü sizleri müşterileriniz, rakipleriniz, ortaklarınız ve sektörünüzdeki diğer piyasa oyuncularınızla bir araya getiriyoruz. Üst düzey yöneticilerle sizin için görüşüyor ve sizlere üstün performans için yardım ediyoruz. Ayrıca ikinci derecede platformlarla ilgili kişilere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yurtdışında Şirket Satın Alma Ve Ortaklıklar

Hector Kurumsal, Charter Grubun ortağı olan EuraAudit International`ın Türkiye üyesidir. Dünya çapında 150’den fazla çözüm ortağımız ile Türk şirketlerinin yurt dışında yatırım yapmalarına danışmanlık veriyoruz. Birçok farklı ülkedeki çözüm ortaklarımız ve Türkiye`deki tecrübemiz ile yatırımlarınız için doğru stratejileri belirleyebiliyoruz. Ayrıca araştırmalarımızda devlet kurumları ve sivil toplum örgütlerinden de bilgi alıyoruz.

Yurtdışında şirket satın alma ve ortaklık kurma hizmetimiz:

Bize Ulaşın

Formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
En kısa sürede sizinle iletişime geçiyor olacağız.

İletişim Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz. En kısa zamanda sizle iletişime geçeceğiz.