hakkımızda

Şirketimiz;
“30 yılı aşkın bir süredir çalışmalarını kendi alanlarında bağımsız olarak sürdüren Yeminli Mali Müşavir, Mali Müşavir, Denetçi ve Akademisyen ortaklarımız, Türk Ticaret Kanunu’nda yapılan düzenlemeler sonucu özellikle şirketler hukuku, sözleşmeler hukuku, mali ve finansal yönetim, Bağımsız Denetim ve İç Kontrol Sistemi Denetimi alanlarında çalışmalarını kurumsal bir kimlik çatısı altında sürdürme kararı aldılar. “

Galata Audit; Kurulduğu 2013 yılından itibaren Kurumsal Müşterilerine Kalite odaklı Vergi, Bağımsız Denetim, İç Denetim, Muhasebe, Finansal ve Mali Danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Galata Audit, Dünyanın sayılı Denetim Oluşumu olarak 150’den fazla ülkede Bağımsız Denetim ve Danışmanlık hizmeti veren EuraAudit International’in üyesidir.

Galata Audit’in kuruluş kararı, küreselleşen ekonominin yol açtığı gelişmeler, hızlı ve sürekli gelişen rekabet ortamı, pazarlardaki daralma, bilgi teknolojilerine duyulan ihtiyaçtaki artış ve mevzuattaki hızlı degişikliklerin şirketleri içine soktugu zor durumları göz önünde tutarak, daha etkili bir denetim, danışmanlık ve kontrol hizmeti sağlamayı gerekli görmemiz sonucu şekillenmiştir.

Misyonumuz

Kurumsal firmalara hızlı, doğru ve kalite odaklı Bağımsız Denetim, İç Denetim, Muhasebe, Vergi, Finansal ve Mali Danışmanlık hizmetleri sunarak, küresel dünyadaki ulusal birikimlerinin güvencesi olmak.

Vizyonumuz

Hizmet sunduğumuz kurumsal firmalara hızlı, doğru ve kaliteli en iyi hizmeti vermek.

Temel Değerlerlerimiz

Güvenirlik

Gizlilik

Sonuç Odaklılık

İlkelerimiz

Yenilikçi Olmak

Takım Olmak

İyi, hızlı ve çözüm odaklı kaliteli hizmet sunmak