mehmet-ucak

Mehmet Uçak

Y.K Başkanı – Sorumlu Ortak Baş Denetçi

01 Mart 1963 tarihinde Kayseri’de doğdu. 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur.
1985 ve 1991 yıllarında Gama İnşaat Şirketler Topluluğunda ve Yaşar Holding iştiraki Botaş A.Ş.’nde Muhasebe Müdürlüğü görevinde bulunmuştur.
1991 – 2012 yılları arasında İzmir’de Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olarak çalışmıştır. 2012 yılında Sermaye Piyasası Kurulu’ndan Bağımsız Denetçi ve Kamu Gözetimi ve Muhasebe Standartları Kurumu’ndan Bağımsız Denetçi unvanlarını almaya hak kazanmıştır.
2013 yılından itibaren EuraAudit International Türkiye’nin çalışmalarını kurumsal bir kimlik çatısı altında sürdürme kararı alarak Bağımsız Denetim faaliyetinde sektöründe hizmet veren Galata Global Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortakları arasında yer almıştır.
Kurumsal Yönetim Danışmanlığı ve Vergi Finans alanında konusunda çeşitli dergilerde yayımlanmış mesleki makaleleri bulunmaktadır.
Türkiye İç denetim Enstitüsü (TİDE ) ve Kalite Derneği (KALDER) üyesidir. İki erkek evlat sahibidir.

asli-hanife-kahraman

Aslı Hanife Kahraman 1974 yılında doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. 2009-2011 yılları arasında Beykent Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimi almıştır. 2006-2008 yılları arasında Galatasaray Üniversitesi’nde, 2008-2011 yılları arasında Beykent Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapmıştır. Kendisi Ekonomist ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir’dir. TESMER ve TÜRMOB’da eğitimler vermektedir. Avrupa Bağımsız Denetçiler Derneği Başkanı’dır.

Ağzem Eyüboğlu

Ağzem Eyüboğlu

Yeminli Mali Müşavir – Denetçi

Ağzem Eyüboğlu, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladıktan sonra lisan üstü eğitimini Galatasaray Üniversitesi Ekonomi Hukuku bölümünde üstün başarı ile tamamlamıştır. İngiltere’de de akademik çalışmalarda bulunan Eyüboğlu, Yeminli Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi belgelerine sahiptir. Sayın Eyüboğlu, meslek hayatına 2004 yılında Maliye Bakanlığı bünyesinde Vergi Denetmeni olarak başlamış olup, 12 yıl boyunca, çok geniş bir sektörel yelpazede her türlü vergi problemini içeren; yüzlerce vergi incelemelerinde bulunmuş, raporlar tanzim etmiş ve vergi denetim süreçlerini yönetmiştir. Kamuda görev yaptığı 12 yıllık süre içerisinde vergi incelemeleri yanında, ilave idari görevler üstlenmiş ve yoğun eğitim faaliyetlerinde bulunmuş, çok sayıda uzmanın yetişmesine katkı sağlamıştır. Yeminli Mali Müşavir olarak firmalara denetim, vergi planlaması, vergi uyuşmazlıklarının giderilmesi gibi konularda ve vergi hukuku alanında hukuksal destek dahil hizmet veren Ağzem Eyüboğlu, 2020 yılında Galata Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş. bünyesine katılmış olup Bağımsız Denetim alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Zeki Akbulut

Denetçi

Gülşen Hacımurtazaoğlu

Denetçi

1959 Lüleburgaz doğumlu olan Gülşen Hacımurtazaoğlu,1980 yılında Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme bölümünden mezun oldu.
Özel Kurumsal şirketlerde Muhasebe Müdürü olarak çalıştı:1999 yılından beri SMMM olarak görevine devam etmektedir. İSMMMO (İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası) Komite çalışmalarında görev aldı. Galata Global Bağımsız Denetim Şirketinde Bağımsız Denetçi ve Kalite Kontrol Sorumlusu olarak çalışmaktadır.
İSMMMO Beyoğlu Tesmer Şubesi- genel Sekreterlik görevine devam etmektedir. 2014 Yılında Bağımsız Denetçi Belgesi almıştır. BADUDER (Bağımsız Denetim Uzmanları Derneği) ‘de Sosyal İlişkilerden sorumlu Yönetim Kurulu üyeliği yapan, Gülşen Hacımurtazaoğlu evli ve iki çocuk annesidir.

kadir-kantar1

Kadir Kantar

Denetçi

1967 tarihinde Ankara’da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İktisat bölümü mezunudur.
1986 yılında muhasebe elemanı olarak işe başladığı mesleki hayatında TURKMOB’dan aldığı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatı ile 1995 yılından itibaren kendi adına açtığı bürosunda iş hayatına devam etmektedir.
Kamu Gözetim Kurumundan aldığı Bağımsız Denetim belgesi ile Galata Global Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş.’nin kurucu ortakları arasında yer almıştır. Vergi ve Muhasebe alanlarında bilirkişilik yapmaktadır.
Adalet Bakanlığı Alternatif Çözümler Daire Başkanlığında Uzlaştırmacı görevini de sürdürmektedir. Mali Müşavirler Denetçiler Derneği (MADDER) üyesidir.

Ufuk Özdemir

Yeminli Mali Müşavir – Denetçi

1968 yılında Ankara’da doğdu. 1985-1990 yılları arasında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde lisans eğitimi tamamladıktan sonra, 2002-2005 yılları arasında Atılım Üniversitesinin Sosyal Bilimler Enstitüsünde Finansman Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. 2006-2008 yılları arasında Uluslararası ABD Newport Üniversitesinde İşletme Bölümünde Doktorasını tamamlamıştır. Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odasında Kayıtlı Yeminli Mali Müşavir, aynı zamanda Kamu Gözetim Kurumundan Yetki Almış ve Mesleğini İcra Eden Sorumlu Ortak Bağımsız Denetçidir. Adalet bakanlığınca onaylanmış, TÜRMOB Tesmer de ‘ Konkordato Komiser Eğitmeni’ olarak görev almaktadır. 1986 yılından bugüne Muhasebe-Finans alanında mesleğini icra eden, 2006 yılından bugüne mevzuat ile ilgili makale yazan, yazar bir meslek mensubudur.

Kürşat Ömürlü Hokkaömeroğlu

Denetçi

1959 yılında Yozgat Boğazlıyan’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Boğazlıyan’da tamamladıktan sonra 1982 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İ.İ.B.F. Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun olmuştur. 1985-1989 yılları arasında Ankara’da özel bir şirkette çalışmış, 1989-1992 yılları arasında özel bir şirkette muhasebe müdürlüğü yapmıştır. 1992 yılında kendi bürosunu kurmuştur. TÜRMOB tarafından düzenlenen sınavları vererek 1995 yılında SMMM unvanını almıştır. 2013 yılında Kamu Gözetimi Kurumu’ndan Bağımsız Denetçi belgesi almıştır. Ankara’da Mali Müşavirlik faaliyetine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.