EuraAudit

EuraAudit International Association

 • 1986’da yılında Bölgesel Farklılıklara sahip birbirleriyle saygı temelli kültürlü organizasyon
 • İFAC tarafından Akredite edilmiş profesyonel bir dernek
  1 800 akredite olmuş Denetci- Müşavir
 • 4 700 çalışan.
 • Birleşik Krallık’ta CharterGroup ortağı.
 • Dünya çapında 400’den fazla merkezde faaliyet gösteren, .
 • Dünyada 14. sırada (Uluslararası Muhasebe Bülteni 2010).


  Ekonomik ve Teknolojik gelişmenin sonucu  Küreselleşen Dünya  ekonomisinin getirdiği yeni düzen  ile birlikte  oluşan riskler  ve değişen risklerin artması ülkeler arasında sınırların kalkması ve uluslararası düzeyde  ekonomik standartlaşmış ilkelerin paylaşımına  neden olmaktadır .

  Bu zorluklar ve değişen koşullar, içerdikleri stratejik seçimler göz önüne alındığında, işletme yöneticilerinin mali yönetim  kararları için belirli ve kesin bilgilerin ana hatlarını çizilmesini gerektirmektedir.

  Küreselleşme ile birlikte tekrarlanma sıklığı, yayılma alanı ve yıkıcı etkileri giderek artan mali ve ekonomik krizler, tüm dünyayı ekonomik ve politik açıdan sarsabilecek sonuçlar doğurduğu gibi, devletin etkin kılınması ve uluslararası sistem başta olmak üzere her düzeydeki sistem ve süreçlerin gözden geçirilerek geliştirilmesi için de önemli fırsatlar sunmaktadır. Krizin fırsata dönüşmesi, krizle mücadele stratejilerinin dönemsel politikalara değil, kalıcı yapısal dönüşümlere ve kurumsal yönetişimi güçlendirecek çözümlere odaklanmasını gerektirmektedir. Yönetişimi güçlendirecek ve devletin etkinliğini artıracak mekanizmaların başında ise, kuşkusuz denetim gelmektedir.

  Denetim, EuraAudit International Association üyeleri tarafından mükemmelliğin bir misyonu olarak algılanmaktadır.

  EuraAudit International Derneğinin aktif ve reaktif bir üyesi olan her firma, çok disiplinli mesleki yetkinliklerini taahhüt eder ve müşterilerimizi güvence altına alan ve uzmanlığını  tanıyan şirketlerin ve kurumların gelişimini ve büyümesini denetlemek için ekiplerini organize eder.

EuraAudit International, uluslararası ticari hukuk firmaları ağı olan Interlegal (Uluslararası hukuk organizasyonu )  ile de işbirliği yapmaktadır.

Euraaudit İnternational’a mensup uzman  üyelerinin hazırladıkları denetim raporları Uluslararası Muhasebeciler Federasyonu (IFAC) tarafından onaylanan akretide olmuş raporlardır.

 

EuraAudit International üyeleri, müşterilerinin hedefleri ve öncelikleri göz önüne alındığında, kurumların mali – denetim alanında her pozisyonu için tam başarı sağlamak için gereken personel  araç ve becerileri tahsis eder.

Bize Ulaşın

Formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

İletişim Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz. En kısa zamanda sizle iletişime geçeceğiz.